ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:02

На Вінниччині створили проект по відродженню традицій кераміки
Четвер, 15 листопада 2018, 09:34

"Відродження традиції Барської кераміки"- реалізується міською радою та за підтримкою Українського культурного фонду. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на News.vn.ua. В межах фестивалю-ярмарки "APPLE BAR" проводились семінари майстрами гончарства, а ще спеціалісти ради планують подорожі по Барському районі та музеях України в ході яких досліджуватиметься та збиратиметься інформація про кераміку із Бару. Отримана інформація буде систематизована та взявши до основи усі отримані дані планується випуск буклетів та фотоальбому по Барській кераміці.

 vlasno.info 

 

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA