ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:52

У Вінниці провели фестиваль польської культури, який присвятили 100-річчю відродження незалежності Республіки Польща
Вівторок, 20 листопада 2018, 10:59

У Вінниці відбувся ХІХ Регіональний фестиваль польської культури, присвячений 100-річниці відродження незалежності Республіки Польща, який традиційно організувала Спілка поляків Вінниччини. Захід відбувся в обласній філармонії ім. М. Леонтовича. Цьогоріч виступали 10 найкращих творчих колективів, які діють при громадських організаціях польської спільноти Вінницької, Житомирської та Хмільницької областей.

Привітали учасників фестивалю віце-консул Генерального консульства  Республіки Польщі у Вінниці Себастьян Делюра та заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

 «Ми високо цінуємо солідарність та допомогу, яку Польща надає Україні у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, а також у процесі втілення складних, але вкрай необхідних внутрішніх реформ. Ми переконані, що українсько-польські дружба та партнерство й надалі будуть зміцнювати фундамент спільного європейського майбутнього народів наших країн», - зазначив Олександр Крученюк.

Завітали на фестиваль голова Ради національно-культурних товариств Мераб Нарсіа, голови національно-культурних товариств області, представницька делегація з міста-побратима – Кельце на чолі з головою громадської організації «Інтеграція Європа – Схід».

http://naparise.com

FinalKhor zhitomirSribni golosi vinnitsyaOksamitki barPodilski malvi gnivanPrivitannya

Privitannya

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA