ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 02 червня, 12:11

У Вінниці провели фестиваль польської культури, який присвятили 100-річчю відродження незалежності Республіки Польща
Вівторок, 20 листопада 2018, 10:59

У Вінниці відбувся ХІХ Регіональний фестиваль польської культури, присвячений 100-річниці відродження незалежності Республіки Польща, який традиційно організувала Спілка поляків Вінниччини. Захід відбувся в обласній філармонії ім. М. Леонтовича. Цьогоріч виступали 10 найкращих творчих колективів, які діють при громадських організаціях польської спільноти Вінницької, Житомирської та Хмільницької областей.

Привітали учасників фестивалю віце-консул Генерального консульства  Республіки Польщі у Вінниці Себастьян Делюра та заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

 «Ми високо цінуємо солідарність та допомогу, яку Польща надає Україні у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, а також у процесі втілення складних, але вкрай необхідних внутрішніх реформ. Ми переконані, що українсько-польські дружба та партнерство й надалі будуть зміцнювати фундамент спільного європейського майбутнього народів наших країн», - зазначив Олександр Крученюк.

Завітали на фестиваль голова Ради національно-культурних товариств Мераб Нарсіа, голови національно-культурних товариств області, представницька делегація з міста-побратима – Кельце на чолі з головою громадської організації «Інтеграція Європа – Схід».

http://naparise.com

FinalKhor zhitomirSribni golosi vinnitsyaOksamitki barPodilski malvi gnivanPrivitannya

Privitannya

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA