ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:13

У Вінницькій області відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю
Середа, 05 грудня 2018, 07:30

Щороку, 3 грудня, відзначаються заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Цього разу пенсійники Фонду Вінниччини зустрілись з представниками ветеранських організацій, дітьми-інвалідами та їх батьками, відвідали людей з інвалідністю у територіальних центрах соціального обслуговування, взяли участь у семінарах, які відбулись в районних філіях Вінницького обласного центру зайнятості.

Присутніх поінформували про законодавчі нововведення, особливості порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії з інвалідності.

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA