ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:57

Середня зарплатня вінничан зросте на чверть
Четвер, 06 грудня 2018, 10:33

На позачерговій сесії Вінницької обласної Ради депутати розглядали проект бюджету регіону на 2019 рік. Серед іншого, йшлося про підвищення рівня оплати праці , повідомляє Vlasno.info. Доповідав директор департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський. Він повідомив, що на Вінниччині в 2019 році заплановане зростання рівня зарплат в середньому на 24 %, хоча мінімальна зарплатня в країні підвищується лише на 12 %. Найбільше, на 27 %, заплановане підвищення заробітної платні у галузях охорони здоров'я і соціального захисту населення. А в цілому найбільше збільшується фінансування обласної галузі фізичної культури і спорту, де значну долю витрат складають відрядження та збори спортсменів. Співдоповідь зробив голова бюджетної комісії Вінницької ОДА Геннадій Мазур. Він похвалився, що протягом нинішньої каденції провів 99 засідань. І запропонував звернутися до центральної влади із пропозицією, аби мінімальна зарплатня в країні була на рівні прожиткового мінімуму. За словами Геннадія Мазура, з урахуванням інфляції на сьогодні це 4672 гривні. Бюджетна викликала жваве обговорення в залі. Народні обранці намагалися «перетягувати ковдру», лобіюючи інтереси своїх територій. Водночас депутатка Людмила Щербаківська звернула увагу, що переважна більшість її колег із бюджетних питань готові виступати лише «перед телекамерами», а у підготовчій роботі участі не брали. Після не дуже тривалого обговорення бюджет Вінниччини на 2019 рік було прийнято. «За» проголосували 67 депутатів з 70. За це депутатам подякував голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

vlasno.info

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA