ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:11

У Вінницькому районі стартував чемпіонат із футболу
Четвер, 13 грудня 2018, 14:49

У суботу, 8 грудня, стартував чемпіонат Вінницького району з футзалу. Цьогоріч у першості візьме участь 12 колективів, що поборються за звання найсильнішого.  На змаганнях були присутні голови Вінницьких районних державної адміністрації Михайло Демченко, федерації футболу Олександр Мельник, ВРО ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі.

Турнір розпочався шістьма матчами першого туру, де перемогу здобули стрижавська «Нива» та сосонська «Десна», що посіли проміжні лідерські позиції. Футболісти «Десни» (смт Десна) перемогли опонентів з «Вільної Громади» (с. Вінницькі Хутори). Обидва колективи із с. Лука-Мелешківська нещодавно стартували у змаганнях. Місцеві ветерани та команда дублю «Луки» зазнали поразок від стрижавської «Ниви» та «Олімпіку» з Вороновиці відповідно. 
Отже, результати турніру наступні: 

«ІнтерАТ» (Гавришівка, Малі Крушлинці) - Енергетик (Бохоники) 5:6 
«Якушинці» - «Нива» (Дашківці) 6:5
«Десна» (Сосонка) – «НСК» (Некрасове-Слобода-Ксаверівка) 9:1
«Олімпік» (Вороновиця) - «Лука-2» (Лука-Мелешківська) 3:1
«Десна» (Десна) - «Вільна Громада» (Вінницькі Хутори) 5:7
«Нива» (Стрижавка) - «Лука-ветерани» (Лука-Мелешківська) 11:2.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA