ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:00

У Вінниці сквери і площі почали посипати бішофітом
П'ятниця, 14 грудня 2018, 08:51

У Вінниці техніка продовжує очищати місто від снігу. Прибирати вулиці почали ще вчора і досі працюють, адже снігопад не припиняється. За словами директора КП «Вінницьке шляхове управління» Володимира Чорновола, розчищати дороги та тротуари під час снігопаду вийшло 40 одиниць техніки. 

"Проблем із очисткою доріг майже не було, але є такі місця, де мешканці залишали свої автомобілі на узбіччях, через що в повному обсязі не дають техніці працювати і комунальки не могли розчистити вулиці, а лише одну частину. Але таких вулиць не багато, двори розчищені, вулиці проїзні", -зазначив Володимир Чорновол.

За його словами, комунальники використовують не лише піско-соляну суміш, а й бішофіт - природний протиожеледний реагент у формі кристалів. Його цієї зими у Вінниці закупили вперше.

"На сьогодні використовуємо протиожиледну суміш, яка була закуплена раніше. Бішофітом посипають парки, сквери і площі. Бішофіт більш екологічний, він не так псує взуття вінничан. Для очищення площ і скверів його достатньо", - каже Володимир Чорновол.

naparise.com

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA