ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 01:35

У Вінниці сквери і площі почали посипати бішофітом
П'ятниця, 14 грудня 2018, 08:51

У Вінниці техніка продовжує очищати місто від снігу. Прибирати вулиці почали ще вчора і досі працюють, адже снігопад не припиняється. За словами директора КП «Вінницьке шляхове управління» Володимира Чорновола, розчищати дороги та тротуари під час снігопаду вийшло 40 одиниць техніки. 

"Проблем із очисткою доріг майже не було, але є такі місця, де мешканці залишали свої автомобілі на узбіччях, через що в повному обсязі не дають техніці працювати і комунальки не могли розчистити вулиці, а лише одну частину. Але таких вулиць не багато, двори розчищені, вулиці проїзні", -зазначив Володимир Чорновол.

За його словами, комунальники використовують не лише піско-соляну суміш, а й бішофіт - природний протиожеледний реагент у формі кристалів. Його цієї зими у Вінниці закупили вперше.

"На сьогодні використовуємо протиожиледну суміш, яка була закуплена раніше. Бішофітом посипають парки, сквери і площі. Бішофіт більш екологічний, він не так псує взуття вінничан. Для очищення площ і скверів його достатньо", - каже Володимир Чорновол.

naparise.com

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA