ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 12:52

У Вінниці сквери і площі почали посипати бішофітом
П'ятниця, 14 грудня 2018, 08:51

У Вінниці техніка продовжує очищати місто від снігу. Прибирати вулиці почали ще вчора і досі працюють, адже снігопад не припиняється. За словами директора КП «Вінницьке шляхове управління» Володимира Чорновола, розчищати дороги та тротуари під час снігопаду вийшло 40 одиниць техніки. 

"Проблем із очисткою доріг майже не було, але є такі місця, де мешканці залишали свої автомобілі на узбіччях, через що в повному обсязі не дають техніці працювати і комунальки не могли розчистити вулиці, а лише одну частину. Але таких вулиць не багато, двори розчищені, вулиці проїзні", -зазначив Володимир Чорновол.

За його словами, комунальники використовують не лише піско-соляну суміш, а й бішофіт - природний протиожеледний реагент у формі кристалів. Його цієї зими у Вінниці закупили вперше.

"На сьогодні використовуємо протиожиледну суміш, яка була закуплена раніше. Бішофітом посипають парки, сквери і площі. Бішофіт більш екологічний, він не так псує взуття вінничан. Для очищення площ і скверів його достатньо", - каже Володимир Чорновол.

naparise.com

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA