ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 02 червня, 11:44

Студентське Братство Вінниччини закликає здати кров до Дня святого Миколая
Вівторок, 11 грудня 2018, 08:56

У Вінниці на свято Миколая стартує акція зі здачі донорської крові «Допомогти може кожен».

Вінничан запрошують здати кров і стати частинкою руху донорів у період з 19 по 28 грудня. Організатори, ФРІ Вінниця спільно зі Студентським Братством Вінниччини, зазначають: охочим приєднатися до ініціативи, обов’язково потрібно заповнити електронну «Анкету донора крові».  

В цій анкеті можна також ознайомитися з правилами здачі крові, як до цього підготуватися, з критеріями, яким має відповідати донор, а також із власними правами як донора.

Здати донорську кров можна буде з 19 по 28 грудня в Міській станції переливання крові (вулиця Пирогова, 48) з 9:00 до 17:00.

Також учасникам акції організатори радять стежити за новинами на сторінці заходу у Фейсбук

«Допомогти може кожен» – це всеукраїнський благодійний проект зі здачі крові та популяризації донорства. Головним його організатором є «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ), а стартував проект на початку жовтня 2015 року.

vezha.vn.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA