ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 13:26

Вінницька область – найщасливіша в Україні
Середа, 19 грудня 2018, 09:08

Мешканці Вінницької області вважають себе щасливішими за решту населення України. Таких приблизно 70%. Про це заявив заступник директора Соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів. Вінничани в першу чергу пишаються історією, природою, культурою та мистецтвом, а також традиціями свого краю. Детальніше розповість кореспондент Vlasno.info. У Вінницькій області найбільше задоволені станом доріг та роботою поліції (таких по 27%), а "скоріше задоволені" – 26% та 31% відповідно. Також вінничани "загалом задоволені" шкільною освітою та екологічною ситуацією. — Загалом не вірять люди в боротьбу з корупцією. Зростання її на національному рівні з 40 до 50%. У Вінницькій області майже 60% населення не вірить в те, що ведеться якась боротьба з незаконним збагаченням. В ефективність роботи в даному напрямку вірять лише 5%. Переважно оцінки у вінничан не погані, бо українці більш скептично ставляться до будь-чого, - говорить Любомир Мисів. 

Джерело: vlasno.info 

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA