ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 12:48

На Вінниччині промоніторили школи на температурний режим
П'ятниця, 21 грудня 2018, 09:13

Спеціалістами міжрайонних, районних та міських підрозділів Головного управління забезпечено контроль за дотриманням температурного режиму у закладах освіти шляхом проведення моніторингу та участі у роботі комісій, створених органами місцевого врядування, місцевої виконавчої влади для перевірки закладів освіти з зазначеного питання.

В поточному році, у складі комісій, спеціалістами територіальних підрозділів Головного управління протягом опалювального сезону було перевірено 236 закладів.

Під час перевірок та за результатами моніторингу порушення температурного режиму були зареєстровані у 6 закладах (Гайсинський, Муровано-Куриловецький, Оратівський та Шаргородський райони). Порушення були виявлені у 2 закладах дошкільної освіти та 4 закладах середньо-загальної освіти.

Керівникам закладів надані пропозиції щодо усунення порушень санітарного законодавства у частині дотримання температурного режиму.

 news.vn.ua

 

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA