ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:02

Перші підсумки роботи нової системи оплати за проїзд у громадському транспорті Вінниці
Вівторок, 22 січня 2019, 10:26

22 січня у громадському транспорті Вінниці запрацював новий вид оплати проїзду. У трамваях, тролейбусах та міських автобусах розмістили наліпки з QR-кодами, які дозволяють розраховуватися за допомогою смартфону. Перші підсумки нововведення озвучили у Вінницькій транспортній компанії.

Як розповів редакції сайту Vinbazar.com генеральний директор ВТК Михайло Луценко, за першу добу код-наліпку відсканували близько 1400 разів, а вже 23 січня близько 2500. 

У компанії також працюють над впровадженням розрахунку за допомогою СМС-повідомлень, про який ми писали раніше. В той же час придбати білет можна й за готівку у кондуктора чи водія.  

Нагадаємо, нові види оплати за проїзд вводять на час перехідного періоду, поки у місті не запрацює система Е-квитка. Сьогодні над її впровадженням займається чеська компанія Mikroelektronika.

vinbazar.com

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA