ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:20

Перші підсумки роботи нової системи оплати за проїзд у громадському транспорті Вінниці
Вівторок, 22 січня 2019, 10:26

22 січня у громадському транспорті Вінниці запрацював новий вид оплати проїзду. У трамваях, тролейбусах та міських автобусах розмістили наліпки з QR-кодами, які дозволяють розраховуватися за допомогою смартфону. Перші підсумки нововведення озвучили у Вінницькій транспортній компанії.

Як розповів редакції сайту Vinbazar.com генеральний директор ВТК Михайло Луценко, за першу добу код-наліпку відсканували близько 1400 разів, а вже 23 січня близько 2500. 

У компанії також працюють над впровадженням розрахунку за допомогою СМС-повідомлень, про який ми писали раніше. В той же час придбати білет можна й за готівку у кондуктора чи водія.  

Нагадаємо, нові види оплати за проїзд вводять на час перехідного періоду, поки у місті не запрацює система Е-квитка. Сьогодні над її впровадженням займається чеська компанія Mikroelektronika.

vinbazar.com

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA