ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 13:11

Перші підсумки роботи нової системи оплати за проїзд у громадському транспорті Вінниці
Вівторок, 22 січня 2019, 10:26

22 січня у громадському транспорті Вінниці запрацював новий вид оплати проїзду. У трамваях, тролейбусах та міських автобусах розмістили наліпки з QR-кодами, які дозволяють розраховуватися за допомогою смартфону. Перші підсумки нововведення озвучили у Вінницькій транспортній компанії.

Як розповів редакції сайту Vinbazar.com генеральний директор ВТК Михайло Луценко, за першу добу код-наліпку відсканували близько 1400 разів, а вже 23 січня близько 2500. 

У компанії також працюють над впровадженням розрахунку за допомогою СМС-повідомлень, про який ми писали раніше. В той же час придбати білет можна й за готівку у кондуктора чи водія.  

Нагадаємо, нові види оплати за проїзд вводять на час перехідного періоду, поки у місті не запрацює система Е-квитка. Сьогодні над її впровадженням займається чеська компанія Mikroelektronika.

vinbazar.com

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA