ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 05:50

Перші підсумки роботи нової системи оплати за проїзд у громадському транспорті Вінниці
Вівторок, 22 січня 2019, 10:26

22 січня у громадському транспорті Вінниці запрацював новий вид оплати проїзду. У трамваях, тролейбусах та міських автобусах розмістили наліпки з QR-кодами, які дозволяють розраховуватися за допомогою смартфону. Перші підсумки нововведення озвучили у Вінницькій транспортній компанії.

Як розповів редакції сайту Vinbazar.com генеральний директор ВТК Михайло Луценко, за першу добу код-наліпку відсканували близько 1400 разів, а вже 23 січня близько 2500. 

У компанії також працюють над впровадженням розрахунку за допомогою СМС-повідомлень, про який ми писали раніше. В той же час придбати білет можна й за готівку у кондуктора чи водія.  

Нагадаємо, нові види оплати за проїзд вводять на час перехідного періоду, поки у місті не запрацює система Е-квитка. Сьогодні над її впровадженням займається чеська компанія Mikroelektronika.

vinbazar.com

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA