ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 14:25

На Вінниччині від початку війни для учасників АТО придбали 102 квартири
Понеділок, 04 лютого 2019, 09:15

За рахунок субвенцій з державного бюджету, починаючи з 2015 року, у Вінницькій області вдалося забезпечити житлом 102 родини учасників антитерористичної операції. Загальна сума видатків склала понад 66 мільйонів гривень. Наразі нове житло підбирають для чотирьох родин, повідомила директор соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталія Заболотна. На ці видатки мають скерувати понад 2,5 млн гривень. Загалом на квартирному обліку нині перебуває 21 сім’я: 7 – родин загиблих та 14 – осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни.

«Пріоритет у забезпечені житлом отримують сім’ї загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та інваліди І-ІІ групи з числа ветеранів АТО, – уточнює Наталія Заболотна. – Число родин, які отримали нові помешкання, могло б бути більшим, але на жаль, маємо багато зауважень до роботи як відповідних комісій на місцях, які халатно відносяться до виконання своїх посадових обов’язків, так і до відповідальних працівників органів соціального захисту і безпосередньо до їх керівників у площині реалізації коштів. Наприклад, днями у Теплицькому районі відбулася ситуація, коли кошти у сумі 1,8 млн грн для компенсації за житло 3 сім’ям, повернулися до бюджету через те, що відповідна комісія відмовила у призначенні грошової компенсації заявникам, при чому з невідомих причин. Наслідки – це не тільки створення соціальної напруги серед осіб з інвалідністю, але й зниження авторитету нашого відомства загалом».

Вона додала, що в області діє регіональна підтримки учасників АТО та членів їх сімей. За підтримки обласного бюджету надається одноразова матеріальна допомога сім’ям загиблих учасників АТО та особам, які отримали поранення (травму, контузію або каліцтво). З 2017 року було збільшено суму цієї допомоги відповідно з 30 тисяч гривень до 60 тисяч та з 10 тисяч гривень до 20 тисяч гривень відповідно. Торік одноразову матеріальну допомогу отримали 12 родин загиблих на загальну суму 720 тис грн та 21 поранений на 420 тис грн.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина

day.kyiv.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA