ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 14:17

У Вінниці активно підписують петицію щодо заборони пластикових пакетів
Четвер, 07 березня 2019, 08:30

Вінничани стрімко підписують петицію до міськради щодо заборони використання пластикових пакетів у торгівельній мережі. Лише за перший день після появи звернення зібрало близько половини з необхідної кількості електронних підписів. Отже Вінниця близька до того, аби відмовитися від «побутового» пластику.

Автор петиції Ярослав Супрун нагадує, що у цивілізованому світі починають розуміти шкоду від пластикових пакетів і тому обирають паперові, полотняні мішечки. Він пропонує заборонити у Вінниці використання пластику як тари у магазинах. Якою б не була реакція мерії, міська рада не має важелів впливу на підприємців та великі торгівельні мережі, щоб диктувати їм подібні правила. Заборонити пластик можуть хіба що на законодавчому рівні, а на місцевому тільки агітувати за те, аби не користуватися.

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA