ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 26 листопада, 15:15

На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Вівторок, 23 квітня 2019, 17:21

Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.

Ця траса є важливою для Національної транспортної стратегії, оскільки знаходиться на Транс’європейській транспортній мережі та забезпечує прямий зв’язок з Чорним та Балтійським морями.

Разом із Володимиром Борисовичем, який прибув на місце разом із Володимиром Омеляном, міністром інфраструктури, та Славоміром Новаком, який очолює “Укравтодор”, хід виконання робіт інспектували мер Вінниці Сергій Моргунов, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, та начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук. Усі разом вони приїхали на відрізок автодороги М-12 поблизу села Червоне у Немирівському районі, де на ділянці у 5 кілометрів поклали першу чергу асфальту.

 

Чиновники прозвітували, що за останні п’ять років фінансування доріг державного значення в Україні зросло у 25 разів: із 110 мільйонів гривень у 2014 році до 2 мільярдів 844 мільйонів гривень у 2019 році.

Зокрема у 2019 році більшу частину цих коштів, а саме – 2 мільярди 359 мільйонів гривень, виділили саме на ремонт автодороги М-12 “Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка”. За ці кошти до кінця року там мають відремонтувати 72,6 кілометрів дороги (це 17 об’єктів, у тому числі три мости та розв’язки).

Зауважимо, що у 2016-2018 роках на цій дорозі у Вінницькій області відремонтували 93,7 кілометрів покриття, а у 2020 році планують завершити решту 19,1 кілометрів.

Юлія Плахтій

 

Джерело:
https://vezha.vn.ua/na-vinnychchyni-prem-yer-ministru-prozvituvaly-pro-remont-avtodorogy-m-12/?fbclid=IwAR2HK0LjSRNTOvbEqqbDp61Xr3JsQa_c_jcSZFf66_oud1bAdHb091coG8E
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA