ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 14:24

"Місто професій" у Вінниці
Понеділок, 15 липня 2019, 11:05

На території центрального міського парку у Вінниці було розгорнуто “Місто професій” – проект, що вже шостий рік поспіль знайомить дітей та молодь з тонкощами тієї чи іншої професії та дозволяє проявити схильність дитини до певного фаху.

 

“Місто професій” із понад 30 локаціями розгорнулося на Фонтанній площі. Представники найрізноманітніших сфер діяльності розповідали дітям про особливості роботи, наприклад, ветеринара, рятувальника, поліціянта, ветеринара, волонтера, продавця, вибухотехніка, агронома, автомобіліста та ще близько двох десятків професій. Після успішного “стажування” дітям робили спеціальний запис у “паспорт” про те, що дитина “працевлаштувалася”.

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA