ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 19 грудня, 07:45

Критичний етап очищення банківської системи пройдено – Руслан Демчак
Середа, 23 серпня 2017, 09:06
Про це заступник голови парламентського Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак заявив в прямому ефірі телеканалу «Рада».
 
«Критичний етап очищення банківської системи пройдено. Ті банки, які зараз зупиняють свою діяльність, відносяться до невеликих і ці банки не змогли докапіталізувати мінімальний рівень капіталу – це 200 млн грн.. Також, від початку літа почав діяти закон, який дає можливість банкам подати до Національного банку заяву про добровільний вихід з ринку. Банк має доповісти Національному банку, що у нього достатньо активів для погашення всіх депозитних вкладів та повернення грошей юридичним особам. Тому, ті банки, які зараз виходять з ринку, вони, в переважній більшості, використовують схему самоліквідації », – заявив Руслан Демчак.
 
Народний депутат зазначив, що Національний банк здійснюватиме контроль за додержанням банку процедури добровільного виходу з ринку та повернення усіх вкладів.
 
«Національний банк підняв мінімальний розмір статутного капіталу для банків і до 2025 року він має становити 500 млн грн. До цього часу будуть діяти проміжні розміри: з 11 липня 2017 року – 200 млн грн., 11 липня 2018 року – 300 млн грн., 11 липня 2019 року – 400 млн грн., у 2020 році ця сума становить 450 млн і через 4 роки підніметься до 500 млн грн.», – повідомив Руслан Демчак.
 
http://solydarnist.org/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA