ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 19 грудня, 06:59

Активісти молодіжки БПП провели флешмоб до Дня Незалежності
Середа, 23 серпня 2017, 11:15
На Софійській площі міста Києва відбувся всеукраїнський флешмоб #МапаЄднання до Дня Незалежності України, організований молодіжним крилом Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.
 
 Для проведення флешмобу зібрались представники різних регіонів України, які вірять, що Україна збереже свою єдність і цілісність. Учасники акції сформували контур з прапорів усіх регіонів України. Ширина прапора становила близько 20 метрів, а висота близько 15 метрів.
 
Акцію підтримали кримські татари, а також Союз Азербайджанської молоді. Мета акції - показати єдність та незалежність сучасної української молоді. Основний меседж флешмобу – «Сила в єдності!».
 
“Наша країна є і буде незалежною! Цю мапу творили представники молоді з усіх куточків України, в тому числі з Донбасу та Криму, а флешмоб символізує об’єднання усіх українців: від Львова до Донбасу, від Чернігова до Криму! Ми різні, але ми сильні, коли разом”, – коментує співорганізатор акції Євген Кузик, координатор молодіжного крила Партії “БПП “Солідарність” у місті Києві.
 
Флешмоб знімали з квардропоктера, щоб до свята Дня Незалежності України підготувати символічний привітальний ролик.

http://solydarnist.org/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA