ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 19 грудня, 07:44

Порошенко назвав ключовий підсумок трирічної спільної роботи влади
Четвер, 07 вересня 2017, 09:08
На переконання Президента України Петра Порошенка, головним підсумком спільної трирічної роботи усіх гілок влади є зміна геополітичного вектора України, зокрема, безвізовий режим з ЄС та реалізація зони вільної торгівлі з ЄС.
 
"Днями набрала чинності угода про асоціацію. Завдяки тому, що Євросоюз ще минулого року погодився на тимчасове її застосування, ми вже можемо тішитись такими попередніми підсумками як зростання нашого експорту до ЄС. Зокрема, в першому півріччі 2017 року експорт зріс на 23%, а частка ЄС в зовнішній торгівлі Україні нарешті досягла 40%", – зазначив глава держави..
 
За його словами, це свідчить про інтеграцію української економіки до ринку Євросоюзу. Цей факт, а також лібералізація візового режиму демонструють кардинальну зміну геополітичного вектора України.

http://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA