ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 15 грудня, 02:01

У Порошенка повідомили про важливу зміну в питанні миротворців на Донбасі
Понеділок, 25 вересня 2017, 11:53
Для України важливою була підтримка світовим співтовариством української ініціативи щодо миротворців
 
Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявляє, що президент України Петро Порошенко під час візитів в США і Канаду знайшов підтримку українських ініціатив в питанні розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН, передає "Укрінформ".

"Перше, що ми отримали з цього візиту (в Канаду - Ред.) - це стратегічна підтримка з боку однієї з найвпливовіших країн світу. Канада в наступному році буде головувати в Великій сімці, і для нас дуже важливо було перед початком головування узгодити певні позиції, забезпечити, щоб українське питання було в порядку денному G7", - сказав Єлісєєв.

За його словами, для України також дуже важливою була підтримка світом української ініціативи в питанні розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН.
 
http://ukr.segodnya.ua/

 

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA