ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 15 грудня, 01:43

Закон про освіту: Польща ще не визначилася
Вівторок, 26 вересня 2017, 09:27
Варшава не приєднувалася до країн, які висловилися проти українського закону.

Влада Польщі поки що не визначилась остаточно зі своєю офіційною позицією щодо закону України Про освіту. Про це повідомив посол Польщі в Україні Ян Пєкло в рамках конгресу ініціатив Східної Європи, що триває в Любліні, передає Укрінформ.
 
"Польща не приєднувалася до листа країн, які висловилися проти закону. Ми чекаємо на зустріч з Гриневич (глава Міносвіти України - ред.), на якій хочемо почути її думку", - сказав посол.
Ян Пєкло зазначив, що така зустріч відбудеться днями.
 
У свою чергу екс-міністр освіти Польщі Кшиштоф Становські сказав, що він розуміє українську сторону. За його словами, це правильно, що ті, хто проживає в іншій країні, повинні знати її мову. Становські нагадав, що всі, хто живе в Польщі, складають іспити виключно польською мовою.
"І кожен має підручник з польської мови", - додав він.
 
Як повідомляв Кореспондент.net, увечері 25 вересня президент Петро Порошенко підписав закон Про освіту. Цей документ різко критикують Угорщина, Румунія, Молдова і ще деякі країни.
 
http://ua.korrespondent.net
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA