ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 15 грудня, 01:53

Внаслідок ворожих обстрілів в районі Авдіївки один український військовий дістав поранення.
Середа, 27 вересня 2017, 09:03
Російсько-терористичні війська протягом минулої доби, 26 вересня, 15 разів обстріляли позиції українських військових в Донбасі. Незважаючи на раніше досягнуті домовленості про припинення вогню, провокаційні обстріли бойовиками позицій сил АТО не припиняються.
 
Наприкінці доби ситуація в зоні АТО не зазнала суттєвих змін. Після 18:00 терористи традиційно активізували обстріли позицій бійців ЗСУ. На 12 обстрілів бойовиків українські військові симетрично відповідали вогнем.
 
На приморському напрямку окупанти накрили вогнем з гранатометів українських військових на підступах до Мар'їнки, а з великокаліберних кулеметів гатили по захисниках Широкиного. Озброєння БМП терористи застосували в районі Гнутового.
 
На донецькому напрямку бойовики тричі обстріляли захисників Авдіївки з різних видів гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Бійці ЗСУ жорстко припиняли активність ворога вогнем у відповідь, внаслідок обстрілів окупантів один військовослужбовець отримав поранення. Наразі постраждалий перебуває у військово-медичному лікувальному закладі, стан його здоров'я задовільний. Наприкінці доби під гранатометними вогнем терористів також опинились укріплення сил АТО поблизу Кам'янки та шахти "Бутівка".
 
На луганському напрямку терористи двічі атакували Кримське зі стрілецької зброї.
 
Нагадаємо, напередодні бойовики лише три рази обстріляли позиції Збройних сил України. У двох з трьох випадків українські військові відкривали вогонь у відповідь. Під час обстрілів на приморському напрямку терористи застосовували БМП.
 
Тристороння контактна група з врегулювання ситуації в Донбасі (ТКГ) домовилась про так зване "шкільне перемир'я", яке почалось 25 серпня. Режим припинення вогню у зв'язку з початком навчального року став вже 11-м з початку війни в Донбасі. Окупанти порушили його у перший же день.

https://dt.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA