ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 14:26

Кабмін сьогодні розгляне виконання Угоди про асоціацію України з ЄС
Середа, 25 жовтня 2017, 09:20
Сьогодні Кабмін розгляне низку проектів законів Кабінет міністрів України на засіданні сьогодні, 25 жовтня 2017 року, розгляне виконання Угоди про асоціацію України з Європейським союзом (ЄС).
 
Відповідний порядок денний опубліковано на сайті українського уряду. Повідомляється, що Кабмін розгляне проект закону "Про виконання Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, і ЄС, Європейським співтовариством по атомній енергії та їх державами-членами, з іншого боку". Крім того, уряд розгляне питання внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів з питань європейської і євроатлантичної інтеграції, а також - запровадження національного механізму координації взаємодії органів державної влади з метою захисту фінансових інтересів України та ЄС.
 
Також сьогодні будуть розглянуті законопроекти: "Про призначення державних стипендій видатним діячам науки", "Про утворення міжвідомчої робочої групи з вивчення проблемних питань, пов'язаних з діяльністю Національного агентства з питань запобігання корупції" та інші. Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, що Кабінет міністрів України найближчим часом затвердить новий стандарт початкової освіти.

https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA