ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:42

Кабмін: Урожай зернових буде меншим за торішній
Четвер, 26 жовтня 2017, 09:51
Україна станом на 25 жовтня намолотила майже 50 млн тонн зернових і зернобобових культур.

Міністерство аграрної політики та продовольства України уточнило попередній прогноз врожаю зернових у 2017 році на рівні 62 млн т.

"Кукурудза і пшениця формують загалом 80% валового збору, тому цей показник був вирішальним для узагальнювального прогнозу. Наприкінці результат, хоча й нижчий за минулорічний, виявився кращим за попередні очікування передовсім тому, що вплив погодних умов був нерівномірним", - цитується в повідомленні Мінагропроду перший заступник міністра Максим Мартинюк.

Україна станом на 25 жовтня 2017 року намолотила 49,8 млн т зернових і зернобобових культур з площі 12,5 млн га, або 85% від прогнозу, за середньої врожайності 39,9 ц/га.

Кукурудзи було намолочено 11,7 млн т з площі 2,5 млн га, або 55% від прогнозу, соняшнику - 10,8 млн т з площі 5,5 млн га, або 93% від прогнозу, сої - 3 млн т з площі 1,6 млн га, або 81% від прогнозу, цукрових буряків було зібрано 9,3 млн т з 213 тис. га, або 67% від прогнозу.

Мінагропрод прогнозував урожай зернових у країні у 2017 році на рівні 60,2-63 млн т.
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA