ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 14:20

Рада у четвер візьметься за зміни до Бюджету-2017 та може змінити правила приватизації
Четвер, 09 листопада 2017, 10:10
КИЇВ. 9 листопада. УНН. Верховна Рада у четвер планує продовжити розгляд законопроекту про житлово-комунальні послуги та визначитися щодо змін до Бюджету-2017. Про це сказано у порядку денному на сьогодні, передає кореспондент УНН.

Також серед іншого парламентарі планують розглянути низку питань економічної політики серед яких проект закону про приватизацію державного майна, внесення змін до законодавства щодо здійснення моніторингу закупівель та щодо стабілізації розрахунків на оптовому ринку електроенергії.

Крім цього депутати мають намір визначитися стосовно низки питань аграрної політики серед яких внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації використання масивів земель сільськогосподарського призначення та визначитися щодо проектів закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність та державні символи.

Під час пленарного засідання народні обранці також планують розглянути, зокрема законопроекти про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави, встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби, Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони України, реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом.
 
http://www.unn.com.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA