ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:07

ЛАТВІЯ ЗАПРОШУЄ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ У ЛІТНЮ ШКОЛУ І НА НАВЧАННЯ.
Вівторок, 20 березня 2018, 12:40
Українські студенти та науковці, які зараз здобувають освіту або проводять дослідження, можуть продовжити навчання протягом 2018-2019 н.р.

 у вишах Латвії або відвідати літню школу. Про це інформує Vlasno.info з посиланням на прес-центр МОН України. Це стало можливим завдяки державній стипендійній програмі, яка діє у межах угоди між Урядом України та Латвії.
 
Подача заявок для навчання у вишах триватиме до 1 квітня 2018 року. Подача заявок на участь у літніх школах триватиме до 4 травня 2018 року. Докладніше про програму, а також умови участі за посиланням або у інформаційному бюлетні. З питаннями щодо дії стипендійних програм можна звертати до представника Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії: Aija Jakovica (пані Айя Яковіча), тел. +37167814331 або електронна пошта: scholarships@viaa.gov.lv
 
Джерело: vlasno.info
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA