ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 06:03

Шість країн ЄС вирішили створити кібервойска
Середа, 27 червня 2018, 14:46
Після того, як канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила, що в країні потрібно створити кібервойска, шість країн Євросоюзу підпишуть угоду про створення сил швидкого реагування спільноти на кіберзагрози. Про це заявив у понеділок міністр оборони Литви Раймундас Каробліс після прибуття на засідання Ради ЄС в Люксембурзі, передає ТАРС.

"Ми підписуємо угоду про створення сил швидкого реагування на кіберзагрози. Шість країн підписуються, а саме Естонія, Хорватія, Румунія, Литва, Іспанія, Нідерланди", – сказав він, зазначивши, що ще кілька країн беруть участь в проекті, але не підписуватимуть угоду.

Реалізацію проекту, схваленого наприкінці 2017 року у Брюсселі учасниками європейської програми Постійного структурного співробітництва (PESCO), доручено координувати Литві. Ініціатива передбачає обмін не лише інформацією, але і співробітниками, науковими досягненнями. Крім того, передбачено створення механізму взаємодопомоги і просування до формування команд швидкого реагування з вивчення і виготовлення інструментів запобігання інцидентів у кіберсфері. В майбутньому проведуть оцінку правових аспектів роботи таких команд, пройдуть спільні навчання і будуть вироблені інструменти кіберзахисту.
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA