ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 14:18

В Україні Уряд підтримує аграріїв
Середа, 25 липня 2018, 10:16

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив у відео щоденнику про те, що на підтримку галузі АПК у 2018-му виділили 6,3 млрд грн.

«Уже десятки тисяч фермерів звернулись за державною підтримкою. І ми заохочуємо до цього й інших аграріїв. На підтримку галузі у 2018-му виділили 6,3 млрд грн. Цього тижня відвідав сучасне фермерське господарство, яке розвивається і планує брати участь в наших програмах.

Понад 50% річного плану по ремонту доріг вже виконано, - відзвітували мені на нараді з профільними відомствами. Але я продовжую контролювати цей процес. Усі дороги в Україні мають бути комфортними й безпечними.

Загалом, тиждень був наповнений важливими подіями і рішеннями. Стисло про головне - у моєму відеощоденнику».

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA