ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:09

Співвласник "Яготинського" Сергій Вовченко: "Ми будуємо бізнес так, щоб продати його дорожче"
Четвер, 26 липня 2018, 10:17

Акціонери Молочного Альянсу – Сергій Вовченко, Олександр Деркач та Федір Шпиг. Раніше вони були акціонерами банку "Аваль", який потім продали австрійській групі Raiffeisen International за рекордну на той час суму $1,028 млрд.

Прибуток від продажу вклали в молочний бізнес. Деркач та Шпиг, окрім Молочного Альянсу, побудували багатопрофільну клініку "Оберіг". Наразі будують ще один медцентр для цієї клініки. У синів Деркача та Шпига є власний бізнес. Вони володіють мережею кінотеатрів Планета кіно IMAX.

Сергій Вовченко мріє частіше писати вірші та займатися фотографією. Але це, каже він, лише після продажу молочного бізнесу. А поки, в його кабінеті вже можна побачити серію власних яскравих знімків.

Щодо Молочного Альянсу, то сьогодні в нього входить 5 підприємств. По-перше, це Яготинський маслозавод. Як філія, але самостійна юридична особа – Яготинський завод дитячого харчування в Згурівці. Його продукція сьогодні займає близько 34% ринку дитячого харчування. В побудоване "з нуля" підприємство вклали $20 млн.

Цього року в завод інвестують ще $2 млн на розширення території складських приміщень з холодильними камерами, нові види продукції та обладнання.

До Молочного Альянсу також входить завод у Пирятині по виробництву сирів, який може переробляти 500 тон молока в день, Золотоніський маслоробний комбінат та Баштанський сирзавод.

biz.censor.net.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA