ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 07:23

В Україні зріс попит на нові легкові автомобілі
Четвер, 06 вересня 2018, 12:50

У серпні 2018 року реєстрації нових авто збільшилися в порівнянні з минулим роком на 11% - до 7,3 тис. легкових автомобілів. Це на 10% більше, ніж в липні цього року.

Про це повідомляє асоціація Укравтопром.

Лідером українського ринку в серпні залишається французька марка Renault, яка збільшила свою реалізацію в Україні на 39% в порівнянні з серпнем минулого року. За минулий місяць було зареєстровано 986 нових автомобілів цієї марки.

Toyota посіла друге місце з результатом 983 авто, що на 13% більше, ніж в серпні минулого року.

На третьому місці Nissan - у серпні в Україні зареєстрували 498 нових машин. Це на 32% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

KIA зайняла четверте місце з 10% зростанням в порівнянні з серпнем минулого року - власниками автомобілів цієї марки в минулому місяці стали 477 українців.

Замикає п'ятірку лідерів Hyundai - на автомобілях цієї корейської марки свій вибір зупинили 452 покупця, або на 45% більше ніж роком раніше.

Також в ТОП-10 серпневого ринку нових легкових автомобілів увійшли: Skoda - 404 шт. (+ 1%); Mazda - 315 шт. (+ 30%); Volkswagen - 313 шт. (-40%); Ford - 294 шт. (+ 20%); Suzuki - 277 шт. (+ 54%).

Найпопулярнішим автомобілем серпня став KIA Sportage, який придбали 338 українців.

 

biz.nv.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA