ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:01

ВР запускає перейменування двох областей
Четвер, 20 вересня 2018, 15:05

У четвер, 20 вересня, парламент планує розглянути питання перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей.

Про це сказав спікер Андрій Парубій на брифінгу після погоджувальної ради.

"В Україні з'явилося 52 480 нових топографічних назв, перейменувань. У тому числі міст і містечок. Але залишилися дві області - Кіровоградська і Дніпропетровська. Їхні назви зафіксовані у Конституції. Тому зміна їх потребує змін до Конституції. Необхідне подання зареєстроване, воно пройшло всі необхідні процедури, є рішення комітетів. Буду пропонувати, щоб ми розпочали процес зміни назв двох областей і завершення декомунізації на рівні Конституції... Перший етап я планую розпочати у четвер", - сказав Парубій.

 

gazeta.ua

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA