ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:01

Україна і Гонконг підпишуть угоду про передачу засуджених осіб
Понеділок, 19 листопада 2018, 17:21

Президент України Петро Порошенко уповноважив міністра юстиції Павла Петренка підписати угоду з Гонконгом про передачу засуджених осіб. Про це передає прес-служба АП.

“Уповноважити міністра юстиції України Петренка Павла Дмитровича на підписання угоди між Україною та Гонконгом, спеціальним адміністративним районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Президента України від 19 листопада 2013 року № 345 “Про уповноваження О. Лукаш на підписання угоди між Україною та Гонконгом, спеціальним адміністративним районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб“, – сказано в повідомленні.

Відзначимо, що Гонконг має статус особливого адміністративного району у складі КНР. Гонконг – колишня британська колонія – до 1997 року перебував у складі Великої Британії.

Раніше Україна підписала меморандум про скорочення неорганізованих викидів метану.

uatv.ua

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA