ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:42

Недобір урожаю пшениці через борошнисту росу може сягати 30%
Вівторок, 08 січня 2019, 10:04
Однією з основних причин наростання шкідливості борошнистої роси пшениці вважається використання сприйнятливих сортів.

За даними державного сортовипробування відомо, що майже всі районовані та перспективні сорти пшениці озимої в Україні в сильному ступені сприйнятливі до борошнистої роси. Відсоток ураження окремих сортів становить 80-96%.

Борошниста роса, на відміну від інших хвороб зернових культур, може уражувати всі вегетативні органи від стебла до колосся і хвороба розвивається впродовж усього вегетаційного сезону, формуючи 10-20 генерацій збудника.

Ураження борошнистою росою призводить до зменшення кількості і маси зернівок, а недобір урожаю може становити 10-15%, а у випадку сильного ураження – 30%.

AgroTimes
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA