ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 14:07

Україна увійшла до рейтингу країн, що сприяють суспільному благу
Вівторок, 15 січня 2019, 15:25

У рейтингу країн, які сприяють загальному благу людства, Україна посіла 75 місце зі 153.

Усі країни оцінювали за сімома категоріями: наука та технології, культура, безпека, клімат, глобальний внесок країни, здоров'я. Рейтинг формує організації The Good Country Index.

Кожна з категорій мала різні показники. Наприклад у показнику науки визначали за наявністю в країні іноземних студентів, кількістю патентів, нобелівських лауреатів, тощо. Загалом - 30 показників для кожної країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали країни, куди небезпечно вирушати в подорож

Першою в рейтингу стала Фінляндія з населенням понад 5 млн жителів. Другу позицію посіла Ірландія, третю – Швеція.

Перше місце наша країна здобула в показнику науки, 55 – у культурі, 131 у показнику миру та безпеки, 41 за рівнем глобального внеску.

Розробники зазначають, що під "хорошими країнами" мають на увазі ті, які роблять внесок в загальне благо людства, служать інтересам свого народу й не наносять шкоди іншим.

У The Good Country Index наголошують, що створення такого рейтингу сприяє дебатам навколо місій країн - чи справді вони працюють лише для політиків і підприємців, чи вони працюють для людства та планети загалом.

У 2018 році найкращою країною світу для проживання працівників-іноземців стала Німеччина. Іноземці, які працюють у цій країні, відзначили покращення балансу між роботою та особистим життям після переїзду до Німеччини.

gazeta.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA