ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 13:57

В Україні з’явиться навчально-науковий центр «Сучасні технології захисту рослин»
Понеділок, 14 січня 2019, 11:33

«Інститут здоров’я рослин» і «Завод UKRAVIT» підписали договір про співробітництво з одним із провідних університетів, що готує фахівців аграрної сфери, — Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП).

Угоду було підписано під час візиту на черкаські потужності компанії UKRAVIT делегації керівництва та науковців НУБіП. Вона передбачає створення навчально-наукового центру «Сучасні технології захисту рослин», а також роботу в напрямках фітоекспертизи насіннєвого та рослинного матеріалу, дослідження хімічного складу пестицидів і агрохімікатів, проведення експрес-аналізів у період вегетації культур тощо.

За словами засновника UKRAVIT Віталія Ільченка, одним із головних напрямків проекту має стати спільна розробка та впровадження у виробництво українських ресурсоощадних технологій. 

«Як вітчизняний виробник і багаторічний партнер українських аграріїв, компанія UKRAVIT завжди була орієнтована на впровадження новітніх технологій виробництва і наукових розробок. Для цього ми постійно працюємо над вдосконаленням формуляцій наших препаратів, виходячи з особливостей ґрунтово-кліматичних зон України та специфіки вирощування на них різних культур, розробляємо індивідуальні системи для їх захисту та підживлення», — зазначив Віталій Ільченко.

Додаючи, що завдяки навчально-науковому центру «Сучасні технології захисту рослин» компанія планує об’єднати свій науковий досвід із багаторічними напрацюваннями фахівців НУБіП, щоб такими чином забезпечити нашим аграріям максимальні прибутки при мінімальних затратах на виробництво.

superagronom.com

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA