ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 19 грудня, 06:59

Гройсман привітав Усика з чемпіонським титулом
Неділя, 18 грудня 2016, 12:46
Український боксер Олександр Усик нокаутував африканця Табісо Мчуну в дев'ятому раунді.
 
Для Усика це був перший захист титулу чемпіона світу WBO у першій важкій вазі і перший бій у США.
Українського боксера привітав Премєр-міністер України Володимир Гройсман.
 
    «Щиро вітаю українського боксера Александр Усик / Usyk з перемогою та захистом титула чемпіона світу за версією WBO! Так тримати, чемпіоне!», - написав Володимир Гройсман у соціальній мережі Фейсбук.
Усик володів перевагою впродовж усього бою, але Мчуну небезпечно контратакував, викидаючи джеби.
 
Тричі африканець побував у нокдауні. Спочатку нокдаун був зафіксований у шостому раунді, а потім двічі у дев'ятому. Після того, як Усик втретє відправив Мчуну на настил рингу, суддя зупинив бій.
 
http://vn.presspoint.in.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA