ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:01

У Німеччині вирішили радикально боротися з незаконними мігрантами
Вівторок, 10 січня 2017, 08:20
Меркель закликала прискорити висилку біженців, яким в Німеччині відмовили в наданні притулку
Репатріація тих, кому в Німеччині відмовлено в наданні притулку, повинна відбуватися швидшими темпами, сказала канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи на з'їзді профоб'єднання "Німецький союз чиновників".
 
Вона зазначила, що тих, хто отримав дозвіл на проживання, потрібно інтегрувати в німецьке суспільство, а тих, кому було відмовлено, – висилати з країни. Меркель назвала це "завданням для всіх" і "викликом для всього кабінету".
 
Канцлер підкреслила, що важливо вести переговори з країнами, в які біженці повинні бути повернуті. Вона закликала міністрів брати активну участь в пошуку спільного рішення. Меркель зазначила, що укладати угоди з цими державами не є завданням міністерства внутрішніх справ, тому потрібні також зусилля міністерства закордонних справ і міністерства розвитку.
 
За словами канцлера, атака на різдвяний ярмарок в Берліні вимагає "термінових і вірних дій".
За даними Міжнародної організації з міграції, число біженців, які приїхали в європейські країни в 2016 році, станом на 31 грудня склало 387 487.
 
У 2016 році дві третини біженців просили притулку в Німеччині, свідчать дані Eurostat.
Увечері 19 грудня на різдвяному ярмарку в Берліні вантажівка врізалася в натовп, 12 осіб загинули, 56 отримали поранення. Вранці 20 грудня поліція Берліна повідомила, що вантажівка була направлений в натовп навмисно.
 
У кабіні під час катастрофи знаходилися дві людини, один з них, поляк за національністю, був мертвий. В кабіні також знайшли документи і мобільний телефон Амрі.
 
Відповідальність за теракт взяла на себе терористична організація "Ісламська держава".
 
Амрі оголосили в розшук у всіх країнах Шенгенської зони. 23 грудня його було вбито в перестрілці з поліцією поблизу залізничного вокзалу в Мілані. Балістична експертиза встановила, що з пістолета Амрі був убитий водій берлінської вантажівки.
 
У німецькій поліції заявляли, що тунісець жив в Німеччині під 14 різними іменами, і всі спроби депортувати його з країни не увінчалися успіхом, так як Туніс відмовлявся визнавати його своїм громадянином.
 
http://ukr.segodnya.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA