ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:32

Бойкот інавгурації Трампа оголосили 50 конгресменів
Середа, 18 січня 2017, 10:00
Бойкот інавгурації Дональда Трампа викликаний його суперечкою з конгресменом Джоном Льюїсом
 
Понад 50 конгресменів від Демократичної партії збираються бойкотувати інавгурацію обраного президента США Дональда Трампа.
 
Багато конгресменів пояснюють своє рішення суперечкою Трампа з конгресменом Джоном Льюїсом - відомим борцем за громадянські права. Він назвав Трампа "нелегітимним президентом" через втручання Росії у перебіг виборчої кампанії. У відповідь Трамп написав у Twitter, що "все це балачки, балачки, балачки - і жодних дій або результату".
 
При цьому багато членів Конгресу вважають, що слова Трампа - це неповага до Льюїса, а конгресмен від Міннесоти Кейт Еллісон звинуватив Трампа у проведенні "політики роз'єднання і ненависті".
 
Як зазначає видання, раніше церемонію інавгурації, яка має відбутися 20 січня, збиралися бойкотувати 26 конгресменів. Нагадаємо, американка Саммер Зервос, що звинувачувала обраного президента США Дональда Трампа в сексуальних домаганнях, подала проти нього в суд позов про наклеп.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA