ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:54

Міністр торгівлі Румунії звинуватив уряд у зраді
Четвер, 02 лютого 2017, 10:04
Міністр залишив свою посаду у зв'язку з масовими протестами Міністр торгівлі та підприємництва Румунії Флорін Жиану пішов у відставку у зв'язку з масовими протестами проти влади.
 
На думку Жиану, уряд зрадив своїх прихильників. Міністр пояснив свою відставку моральними причинами. "Як я зможу дивитися їй (своїй дитині, - ред.) в очі і що я їй скажу, коли пройдуть роки?" - написав Жиану на своїй сторінці в Facebook.
 
Відзначимо, що в столиці Румунії Бухаресті та інших містах тисячі людей вийшли на антиурядові акції, протестуючи проти намірів уряду внести зміни в закони про амністію та помилування осіб, ув'язнених за корупцію.
 
https://www.rbc.ua/ukr/news/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA