ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:56

США хочуть вбити клин між РФ й Іраном - ЗМІ
Понеділок, 06 лютого 2017, 12:33
У Трампа шукають можливість зруйнувати "військовий і дипломатичний союз Росії з Іраном", щоб покласти край конфлікту в Сирії й активізувати боротьбу з Ісламською державою. Про це повідомляє газета The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на джерело в американській адміністрації, а також на представників європейських й арабських політичних кіл, знайомих із ситуацією.
 
За їхніми даними, стратегія, що розробляється Вашингтоном, покликана поєднати на перший погляд "суперечливі заяви про поліпшення відносин з президентом РФ Володимиром Путіним" і агресивні спроби США кинути виклик Тегерану, поставивши під сумнів його військову присутність на Близькому Сході.
 
Тим часом високопосадове джерело в адміністрації Трампа повідомило виданню, що у Білого дому, незважаючи на примирливі заяви на адресу РФ, немає ілюзій щодо Путіна. Проте Вашингтон не вважає Росію екзистенціальною загрозою, яку можна порівняти з СРСР в період холодної війни, і на цьому етапі він більшою мірою зосереджений на стримуванні Ірану, пише газета. Цим і пояснюється прагнення підірвати взаємодію Москви і Тегерана в Сирії, наголошує видання.
 
"Ми готові вивчити, чи можна вбити клин між Росією і Іраном", - на підтвердження висунутої версії наводить WSJ слова співрозмовника видання.
 
Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп назвав Іран "терористичною державою номер один", а в Пентагоні Іран назвали спонсорами терористів.
 
Іран провів нові ракетні випробування у відповідь на санкції США
 
http://ua.korrespondent.net
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA