ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:00

У Німеччині на хімічному заводі стався витік токсичної речовини
П'ятниця, 17 лютого 2017, 11:32
через витік токсичної речовини в Німеччині в лікарню звернулися близько 150 осіб
 
 До ліквідації наслідків витоку токсичних речовин в Німеччині залучили більше сотні співробітників рятувальних служб У місті Обергаузен, який знаходиться на заході Німеччини, стався витік токсичної речовини на хімічному заводі.
 
 Cірчана кислота пролилася з резервуара на території однієї з компаній з виробництва хімречовин. В результаті утворилася токсична хмара в кілька сотень метрів в ширину.
 
Представник пожежної бригади повідомив, що кислота була утилізована належним чином. Тим не менш, до медиків зі скаргами на респіраторні захворювання вже звернулося близько 150 осіб. У більшості постраждалих були скарги на легкі проблеми з диханням.
 
Також до ліквідації наслідків аварії залучили більше сотні співробітників рятувальних служб. У зв'язку з аварією в місті було призупинено рух поїздів та автобусів, а також змінено розклад роботи навчальних закладів. Крім цього, була проведена евакуація людей. В той же час не уточнюється, скільки людей евакуювали. Нагадаємо, у Німеччині затримали двох підозрюваних у підготовці терористичних атак.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA