ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:32

У 2016 році в Сирії загинула рекордна кількість дітей
Понеділок, 13 березня 2017, 08:58

За минулий рік в Сирії було вбито понад 650 дітей, ще сотні померли від хвороб В ході конфлікту в Сирії за 2016 рік загинуло рекордне число дітей загинуло.

Про це йдеться у новому звіті ООН, передає ВВС. За даними дитячого фонду організації ЮНІСЕФ, за минулий рік в Сирії було вбито понад 650 дітей.

Також у звіті йдеться про те, що ще сотні померли від хвороб, які можна було б вилікувати за наявності необхідних медикаментів і медичної допомоги. Крім цього, за даними ЮНІСЕФ, за минулий рік щонайменше 851 дитина був змушений брати участь у бойових діях на боці збройних угруповань.

Це вдвічі більше, ніж роком раніше. Звіт ЮНІСЕФ був опублікований напередодні шестиріччя початку збройного конфлікту в Сирії. Нагадаємо, кількість жертв вибухів в Дамаску зросла до 74 осіб.


https://www.rbc.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA