ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:43

Росія почала військові навчання в окупованому Криму
Понеділок, 20 березня 2017, 12:49
У Криму розпочалися навчання російських десантників Командувач Повітряно-десантних військ (ПДВ) Росії генерал-полковник Андрій Сердюков заявив, що в понеділок, 20 березня, на полігоні Опук в окупованому Криму Росія почала масштабні командно-штабні навчання ВДВ.
 
Наголошується, що проходять навчання з бойовою стрільбою, у них також беруть участь Чорноморський флот (ЧФ) і Повітряно-космічні сили Росії. "У навчаннях задіяні військовослужбовці Новоросійської десантно-штурмової дивізії (гірської), Камишинський і Улан-Удэнской окремих десантно-штурмових бригад.
 
Крім наших військ, в маневрах буде брати участь частину сил і засобів ЧФ і 4-ї армії ВПС і ППО Південного військового округу", - розповів Сердюков. "Вперше в історії російської армії в рамках навчань ПДВ відразу три наших з'єднання були одночасно підняті по тривозі і частково перекинуті в Крим зі штатним озброєнням і технікою", - Зазначив Сердюков.
 
Він додав, що всього в маневрах на полігоні Опук беруть участь понад 2,5 тис. десантників і близько 600 одиниць бойової техніки. Нагадаємо, у зв'язку з третьою річницею анексії Криму, Міністерство закордонних справ Польщі закликало Росію припинити окупацію півострова. Таку ж заяву оприлюднили у Міністерстві закордонних справ Грузії, де засудили агресію Росії проти України, що призвела до анексії Криму.
 
https://www.rbc.ua


Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA