ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:49

КНДР здійснила новий ракетний запуск
Середа, 22 березня 2017, 11:05

Передбачається, що запуск ракети був невдалим У середу, 22 березня, КНДР здійснила новий ракетний запуск. Про це повідомляє японське агентство Kyodo, посилаючись на джерело в уряді Японії.

Як пише пізніше Yonhap, відповідну інформацію підтвердили в Міноборони Південної Кореї. "Північна Корея випустила сьогодні вранці одну ракету з району біля авіабази Вонсан. Але він (пуск, - ред.), імовірно, зазнав невдачі", - повідомляє агентство, посилаючись на інформацію від Міноборони Південної Кореї.

Тип ракети поки не встановлено, зазначає південнокорейське відомство. "Наші військові готові до можливої провокації з боку Північної Кореї, у тому числі до запуску додаткових ракет", - додали в Міноборони.

https://www.rbc.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA