ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:54

ЄС вимагає від посла Туреччини пояснення слів Ердогана про загрозу безпеці європейців
П'ятниця, 24 березня 2017, 11:50
Раніше президент Туреччини заявив, що жоден європеєць не може "безпечно ходити вулицями" Служба закордонних справ Європейського союзу (EEAS) викликала посла Туреччини в ЄС, щоб "отримати пояснення" з приводу зробленої в середу, 22 березня, президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом заяви про загрозу безпеці європейців.
 
 У ЄС очікують пояснень, що мав на увазі Ердоган, кажучи, що "жоден європейський громадянин у будь-якій частині світу не може безпечно ходити вулицями". Зазначимо, через кілька годин після зазначеної заяви в середу, 22 березня, у Лондоні стався теракт, в результаті якого загинули 4 людини.
 
Раніше Туреччина робила й інші різкі заяви на адресу Євросоюзу, зокрема, пов'язані з недопуском кількох турецьких міністрів на політичні мітинги на підтримку Ердогана в деяких європейських країнах. Так, Ердоган заявляв, що відмова Нідерландів у в'їзді главі Міністерства закордонних справ Туреччини Мевлюту Чавушоглу є "залишками нацизму і фашизму".

https://www.rbc.ua/ukr
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA