ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:51

Туреччина ввела мита на російські товари
Понеділок, 27 березня 2017, 11:04
Зокрема, мито на кукурудзу і пшеницю складе 130%

Туреччина ввела мита на ввезення низки товарів з Російської Федерації. Мита були введені з 15 березня 2017 року.
 
Так, згідно з повідомленням, мито на кукурудзу і пшеницю складе 130%, рис - 45%, соняшникову олію - 36%, шроту соняшника - 13,5%, бобові культури - 9,7%. Наголошується, що мита були введені з 15 березня 2017 року, разом з тим, 17 березня профільні турецькі відомства не підтвердили інформацію про введення обмежень.
 
Крім того, повідомляється, що в Міністерстві сільського господарства РФ зазначили, що турецькі мита створюють певні складності, і заявили про намір освоїти нові "перспективні ринки збуту".

Зокрема, поставки продукції РФ планує збільшувати в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також в країнах Латинської Америки та Африки.

https://www.rbc.ua/ukr

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA