ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 лютого, 04:07

Країни ГУАМ сьогодні підпишуть угоду про зону вільної торгівлі
Вівторок, 28 березня 2017, 11:26
Країни ГУАМ сьогодні підпишуть угоду про зону вільної торгівлі
 
Транспортне сполучення країн ГУАМ має стратегічне значення Країни-учасниці Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова) сьогодні підпишуть угоду про зону вільної торгівлі. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в понеділок, 27 березня, передає кореспондент РБК-Україна.
 
"Ті документи, які ми сьогодні підпишемо, - це дуже сміливий крок для нашої співпраці. З одного боку - це зона вільної торгівлі. Інший момент, ми повинні приділити увагу розвитку транспортної інфраструктури в рамках організації. Без перебільшення можу сказати, що наше транспортне з'єднання має стратегічне значення",- сказав Гройсман.
 
Крім того, Гройсман зазначив, що країни ГАУМ повинні приділити особливу увагу збереженню територіальної цілісності держав. "Конфлікти, які відбуваються в наших державах і ми повинні приділити особливу увагу збереженню територіальної цілісності наших держав",- додав він.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA