ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:59

"Нафтогаз" подав позов у Європейський суд справедливості проти Єврокомісії
Середа, 29 березня 2017, 10:41
Компанія вимагає скасувати рішення Єврокомісії щодо газопроводу OPAL
 
Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" подала в загальний суд Європейський суд справедливості позов проти Європейської Комісії з вимогою скасувати рішення щодо газопроводу OPAL. Про це заявили в прес-службі компанії.
 
"27 березня НАК "Нафтогаз України" подала в загальний Євросуд справедливості позов проти Єврокомісії з вимогою скасувати рішення від 28 жовтня 2016 року, яке дозволяє ВАТ "Газпром" значно збільшити використання потужностей газопроводу OPAL і обсяги прокачування газу через Північний потік", - йдеться в повідомленні.
 
Згідно з інформацією прес-служби, прийняття зазначеного рішення без консультацій з Україною порушує статтю 274 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також зобов'язання ЄС за Договором до Енергетичної Хартії та Договором про заснування Енергетичного Співтовариства.
 
"Нафтогаз" аргументує позов тим, що рішення було прийнято за межами повноважень Європейської комісії, а також суперечить директиві ЄС 2009/73 і створює загрозу безпеці постачання до України та інших східноєвропейських країн, оскільки посилює домінування "Газпрому" і пов'язаних з ним компаній. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАК "Нафтогаз Україна" опублікувала нові ціни на природний газ на квітень 2017 року для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання.
 
https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA