ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:12

Ракетний удар США знищив базу в Сирії, загинули не менше 4 військових, - правозахисники
П'ятниця, 07 квітня 2017, 08:20
В результаті удару США по базі в Сирії загинув генерал армії Башара Асада
 
 Ракетний удар Сполучених Штатів Америки (США) повністю знищив авіабазу сирійської армії в провінції Хомс, в результаті атаки загинули не менше чотирьох військових, передає Reuters з посиланням на Сирійську обсерваторію з прав людини.
 
Повідомляється, що в результаті ракетного удару США по авіабазі в Сирії загинули не менше чотирьох сирійських військових, у тому числі високопоставлений офіцер, за деякими даними, генерал. За заявою правозахисників, ракетний удар повністю знищив авіабазу. У той же час сирійські військові поки не коментують інформацію правозахисників, які посилаються на власні джерела.
 
Крім того, повідомляється, що в результаті удару поранення отримали ще кілька десятків військових. Нагадаємо, раніше в Сирії заявили про загиблих після ракетного удару США авіабазі армії Асада, проте не назвали кількість жертв. У Раді Федерації РФ прогнозують погіршення відносин між США і Росією через удар по Сирії.
 
 https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA