ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:02

Дональд Трамп підписав указ "Купуй американське, наймай американців"
Середа, 19 квітня 2017, 09:39
Президент США Дональд Трамп підписав указ в рамках його політики "Америка на першому місці", який називається "Купуй американське, наймай американців".
 
Як наголошується, церемонія підписання указу відбулася на заводі в Кеноші штат Вісконсін. Трамп заявив, що указ покладе край розкраданню американського добробуту.
 
Цим указом Трамп доручає міністерствам праці, юстиції, національної безпеки і закордонних справ запропонувати заходи щодо зміни порядку видачі робочих віз TH-1B та, зокрема, відмовитися від випадкового методу їх видачі. Згідно з законом США, лотерейним методом видають 65 тис. віз бакалаврам і ще 20 тис. віз іноземним студентам, які закінчили магістратуру. Більшість віз видається фахівцям у технічному проектуванні і програмуванні.
 
https://www.rbc.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA