ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:06

Росія зобов'язана виконувати рішення Міжнародного суду ООН, - посол Франції
Четвер, 20 квітня 2017, 13:04
Франція закликала забезпечити права всіх жителів Криму Росія зобов'язана виконувати рішення, прийняті Міжнародним судом ООН у Гаазі.
 
Про це сьогодні журналістам повідомила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, передає кореспондент РБК-Україна. "Вона повинна. Якщо Росія хоче щоб її бачили як серйозного гравця на міжнародній арені. Всі країни повинні стежити за тим, що вирішує Міжнародний суд. Я б сказала, що у неї немає вибору", - сказала вона. Дюмон також повідомила, що Франція уважно стежить за ситуацією з кримськотатарським та українським населенням в окупованому Криму.
 
"Не тільки татарам, а й усім, хто живе в Криму, необхідно забезпечити свободу", - підкреслила посол. Нагадаємо, раніше в інтерв'ю РБК-Україна посол Франції висловила свою думку про можливість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу і пояснила причину затягування Євросоюзом введення безвізового режиму з Україною.
 
  https://www.rbc.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA