ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:24

Росія зобов'язана виконувати рішення Міжнародного суду ООН, - посол Франції
Четвер, 20 квітня 2017, 13:04
Франція закликала забезпечити права всіх жителів Криму Росія зобов'язана виконувати рішення, прийняті Міжнародним судом ООН у Гаазі.
 
Про це сьогодні журналістам повідомила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, передає кореспондент РБК-Україна. "Вона повинна. Якщо Росія хоче щоб її бачили як серйозного гравця на міжнародній арені. Всі країни повинні стежити за тим, що вирішує Міжнародний суд. Я б сказала, що у неї немає вибору", - сказала вона. Дюмон також повідомила, що Франція уважно стежить за ситуацією з кримськотатарським та українським населенням в окупованому Криму.
 
"Не тільки татарам, а й усім, хто живе в Криму, необхідно забезпечити свободу", - підкреслила посол. Нагадаємо, раніше в інтерв'ю РБК-Україна посол Франції висловила свою думку про можливість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу і пояснила причину затягування Євросоюзом введення безвізового режиму з Україною.
 
  https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA