ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:18

Італія оголосила гранти для українців на навчання та наукові дослідження у місцевих університетах.
Вівторок, 25 квітня 2017, 09:03
У рамках Угоди про співробітництво у галузі культури, освіти та науки між урядами Італії та України, на 2017-2018 навчальний рік Міністерством іноземних справ Італійської Республіки надані гранти для українців на навчання, стажування та дослідження в італійських вищих навчальних та науково-дослідницьких закладах. Розміри грантів та правила їх отримання не уточнюються.
 
 У той же час, повідомляють у РІА Новини Україна, на освітньому порталі Osvita.ua відзначається, що "Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися і подати заявку". Одна з вимог для отримання гранту, окрім випадків, коли запит стосується університетських курсів, що повністю викладаються англійською, обов'язкове знання італійської мови.
 
http://www.vtvplus.com.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA